­^^ Grup Hepsi Fan Club 2009 ^^

Hoşgeldiniz Lütfen Üye olun Üye olduğuysanız Da Giriş Yapın Misafirler Sitemizi Tam Olarak Göremezler

İyi Forumlar
Grup Hepsi Fan Club Yönetimi

Join the forum, it's quick and easy

Hoşgeldiniz Lütfen Üye olun Üye olduğuysanız Da Giriş Yapın Misafirler Sitemizi Tam Olarak Göremezler

İyi Forumlar
Grup Hepsi Fan Club Yönetimi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fanları

2 posters

Hayvanların da Canı Var Unutma!

one princess
    one princess
    Admin
    Admin

Hayvanların da Canı Var Unutma! Empty Hayvanların da Canı Var Unutma!

Mesaj tarafından one princess Çarş. Eyl. 09, 2009 12:33 am

Evet Arkadaşlar,
    ben tam bi hayvanseverim ..Herkesin olması gerektiği gibi.Ben hayvanların insanlar gibi tüm duyguları beslediğine sadece konusamadıklarına inanıyorum ve eminim!Köpekleri çtamam seviyorum .onlar btanelerim herşeylerim .Hayvanlarda öyle onlara karşı olağanüstü bir ilgim var !

Bir insan tabi insan denebilirse nasıl bir köpeğe tecavüz edebilir? Soruyorum bunlara ''İNSAN'' denilebilir mi ? Nasıl kıyılabilir o tatlı varlıklara .. izin vermeyeceğim!size ne zararı var ?yazık değil mi? Artık bunlara bi >>''DUR''<< denmesi gerek!!

''www.fatihbelediyesihayvanbarinagi.com '' Bu siteye girin bi bakın çevrenizde neler oluyor ? Görün de utanın insanlığınızdan ! Neler yapılmış hayvanlara ? eğer istanbuldaysanız burayı LÜTFEN ziyaret edin veya kendi illerinizdeki sevgiye muhtaç hayvan barınaklarına gidiniz ..
    pınar gomez
    pınar gomez
    Admin
    Admin

Hayvanların da Canı Var Unutma! Empty Geri: Hayvanların da Canı Var Unutma!

Mesaj tarafından pınar gomez Perş. Eyl. 10, 2009 1:57 am

bencede haklısın canım

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 4:12 am