­^^ Grup Hepsi Fan Club 2009 ^^

Hoşgeldiniz Lütfen Üye olun Üye olduğuysanız Da Giriş Yapın Misafirler Sitemizi Tam Olarak Göremezler

İyi Forumlar
Grup Hepsi Fan Club Yönetimi

Join the forum, it's quick and easy

Hoşgeldiniz Lütfen Üye olun Üye olduğuysanız Da Giriş Yapın Misafirler Sitemizi Tam Olarak Göremezler

İyi Forumlar
Grup Hepsi Fan Club Yönetimi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fanları

3 posters

10.bölüm özeti

one princess
    one princess
    Admin
    Admin

10.bölüm özeti Empty 10.bölüm özeti

Mesaj tarafından one princess Cuma Eyl. 04, 2009 5:10 pm

Barış, Yaptıklarından Pişman Olur

Barış'ın tavrını yeniden değiştirmesi, Eren'in kafasını karıştırır: Bu sefer Barış'ın içten olduğunu düşünmeye başlayan Eren, ne yapacağını bilemez.

Cemre'ye gittikçe daha fazla aşık olan Emre, yeni sürprizler peşindedir, ancak Cemre'nin zorlu kişiliği ve Alev'in ikili üzerine oynadığı oyunlar, aralarındaki ilişkiyi sarsmaya devam eder.

Yasemin'le ilk kez baş başa kalma fırsatı bulan Korkut ümitlenir ve kendine yeni bir numara bulur ve kızları, ilk kliplerini çekmeye ikna eder. Çalışmalara hemen başlayan Korkut, ilk "yönetmenlik" denemesinde kızları, Mert'i ve Zeynep'i çileden çıkartır!

Bu arada Gülçin'e karşı hislerini ifade etmekte zorlanan Mert, bu durumu aşmaya karar verir ve Mert'in tavrını bir anda değiştirmesi, Gülçin'i şaşkınlığa uğratır.

Cemre, Eren, Gülçin ve Yasemin'in gittikçe daha başarılı olmasına dayanamayan Alev ise, yeni entrikalar peşindedir. İlk iş, bir maxi-single çıkartmaya karar verir ve kızların çalıştığı stüdyoyu kiralar!

Zeynep, ödevinin ikinci çifti üzerinde çalışmaya başlarken, Barış'ın zor durumunu öğrenen Korkut ona yardım etmeyi kabul eder. Korkut'un bu iyiliğinden çtamam etkilenen Barış, yaptıklarından pişman olur, ancak Barış'ın pişmanlığı, herkes için her şeyi daha da zorlaştıracak bir sürecin başlangıcı olacaktır! Bu arada, geçmişten gelen sürpriz bir kişi, işleri daha da karıştıracaktır!
    pınar gomez
    pınar gomez
    Admin
    Admin

10.bölüm özeti Empty Geri: 10.bölüm özeti

Mesaj tarafından pınar gomez Cuma Eyl. 04, 2009 6:31 pm

A Süper İzleyememişdim de
    craz*
    craz*
    Co-Admin
    Co-Admin

10.bölüm özeti Empty Geri: 10.bölüm özeti